مجوزها

طراحی لوگوی دکوراسیون داخلی حکیم

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 426 0

آنچه در طراحی دکوراسیون از اهمیت ویژه برخوردار است، چگونگی چیدمان و نظم در طراحی است. به طور کلی طراحان دکوراسیون داخلی قبل از هر چیز ابتدا چهار چوب کلی طرح را پیاده سازی می کنند تا بتوانند جزئیات و موارد لازم را دقیق و بدون خطا درج کنند. با این حال با توجه به این دستور العمل ما در تیم ظریف گرافیک به طراحی لوگو دکوراسیون داخلی حکیم پرداختیم.

ابتدا با چهار چوب لوگو آغاز نمودیم، استفاده از خطوط قطور و ضخیم، الگویی است که قدرت و مهارت طراحی دکوراسیون داخلی حکیم را در ذهن مخاطب به خوبی القا می کند. حروف های نام HAKIM در لوگو با چیدمانی منظم صورت گرفت که در عین متفاوت بودن در هماهنگی و همخوانی (با توجه به الگوی طراحی دکوراسیون بخش های مختلف ساختمان، هر چند قسمت های مختلف الگو های خاص خود را می طلبد اما یک طراح باید با رعایت این مهم به طور کلی اصل هماهنگی و نظم دکوراسیون را در همه وجوه رعایت کند.) با یکدیگر به سر می برند.

طبق نظرسنجی های انجام شده، الگویی که برای لوگوی دکوراسیون داخلی حکیم ارائه شده حس نظم و هماهنگی و حتی چیدمانی از ساختار داخلی منظم یک ساختمان را در مخاطب بر انگیخت. با این حال آنچه را که مالک برند حکیم از یک طراحی لوگو حرفه ای انتظار داشت با رضایت تمام برآورده شد.

طراحی لوگوی دکوراسیون حکیم

طراحی لوگو دکوراسیون داخلی حکیم در مشهدطراحی حرفه ای لوگو دکوراسیون داخلی حکیمطراحی لوگو دکوراسیون داخلی در ظریف گرافیکطراحی لوگوی دکوراسیون داخلی تخصصی و حرفه ای در ظریف گرافیکطراحی لوگوی دکوراسیون داخلی حکیم در ظریف گرافیکطراحی لوگوی دکوراسیون داخلی حکیم در مشهد با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو دکوراسیون داخلی حکیمطراحی لوگو دکوراسیون در مشهدطراحی تخصصی لوگوی دکوراسیون داخلی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو دکوراسیون داخلی حکیمطراحی لوگو تخصصی دکوراسیون داخلیطراحی لوگو لوکس دکوراسیون داخلیطراحی لوگو لوکس دکوراسیون داخلیطراحی لوگوی دکو.راسیون داخلیطراحی ست اداری دکوراسیون داخلی حکیم

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288