مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو مواد غذایی انار روسیه

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگو مواد غذایی انار با توجه به نوع خدمات و محصولات برند انجام شد که به شرح دقیق تک تک المان ها پرداخته ایم:

  1. المان برگ سبز: اشاره به مواد غذایی دارد که در سراسر جهان اغلب این نماد را به عنوان نمونه شاخص لوگو مواد غذایی می شناسند.
  2. فونت Anar: فونتی منعطف و زیبا برای روح بخشیدن به نام برند است.
  3. ترکیب انار و حرف A: قبل از هر چیز تمرکز اصلی بر آن بود تا بتوانیم انار (نام برند) را به گونه ای در طراحی لوگو داشته باشیم تا مخاطب، محصولات برند را با نوشیدنی ها اشتباه نگیرد. با ترکیب خلاقانه انار و حرف A به درستی، نام برند را در دید مخاطب قابل درک کردیم که طی نظر سنجی های انجام شده از افراد با ملیت های مختلف به این مهم دست یافتیم.
  4. رنگ زرد: در گوشه ی برگ، نمادی از خورشید است که باعث باروری و رشد محصولات و تولیدات می شود. همچنین وجود این رنگ در لوگو باعث جلب توجه مخاطب شد که علاوه بر آن به زیبایی لوگو و ترکیب موزون آن افزود.

طراحی حرفه ای لوگو محصولات و مواد غذایی انار روسیه در مشهدطراحی حرفه ای لوگو محصولات و مواد غذایی انار در روسیهطراحی لوگو مواد غذایی انار روسیه در مشهدطراحی حرفه ای لوگو مواد غذایی انار در مشهدطراحی حرفه ای لوگو مواد غذایی انار در روسیه مشهد با ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو مواد غذایی انار روسیه در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو مواد غذایی انار در روسیه و ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو مواد غذایی انار در مشهد با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو مواد غذایی انار روسیه در مشهد با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو مواد غذایی در روسیه انار

جهت مشاهده لوگو های بیشتر مواد غذایی ظریف گرافیک کلیک کنید

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال