مجوزها

طراحی لوگو شرکت نرم افزاری و خدمات الکترونیکی برنا

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 388 0

با آنالیز های صورت گرفته در ظریف گرافیک و نام برند به اختصار حرف B را پایه طراحی قرار داده ایم. در نگاه اول تصویر درخت را مشاهده می کنید که متشکل از حرف B و مغز انسان است؛ پیامی که به مخاطب منتقل می شود نوع فعالیت شرکت فرهام صنعت برنا است که تمامی تولیدات بر پایه علم و دانش است.
همچنین نماد USB (بدنه و تنه درخت) که به عنوان المانی از تکنولوژی و انتقال سریع دیتا شناخته شده است که جهت نمایش ارتباط دانش و فناوری در کمپانی استفاده نمودیم. نماد درخت در کمپانی های علم و فناوری به مفهوم رشد و تعالی است که مخاطب به سرعت مفاهیم را در ذهن خود تحلیل می کند. به طور کلی بهم پیوستگی اجزاء و مفاهیم در لوگو برنا به صورت هدفمند انجام شد و همانطور که در طرح مشاهده می کنید ؛ از فضای موجود بصورت کاملا اصولی استفاده شد تا لوگویی با قابلیت تغییر اندازه، رنگ پذیر و منسجم خلق شود.

طراحی حرفه ای لوگو برنا در مشهدطراحی خلاقانه لوگو شرکت نرم افزاری و خدمات الکترونیکی برنا در مشهد با ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو شرکت نرم افزاری برناطراحی حرفه ای لوگو شرکت نرم افزاری برنا در مشهد با ظریف گرافیکطراحی شرکت خدمات نرم افزاری در مشهد با ظریف گرافیک فرهام صنعت برناطراحی خلاقانه لوگو شرکت نرم افزاری فرهام صنعت برناطراحی خلاقانه حو حرفه ای برنا در مشهدطراحی حرفه ای لوگو شرکت نرم افزاری برناطراحی لوگ شرکت نرم افزاری و خدمات الکترونیکی برنا در مشهد با ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو شرکت نرم افزاری و خدمات الکترونیکی برنا در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو شرکت نرم افزاری برنا در ظریف گرافیکطراحی لوگو حرفه ای شرکت خدمات نرم افزاری طراحی حرفه ای لوگو شرکت نرم افزاریطراحی تخصصی ست اداری برنا در مشهد با ظریف گرافیک

مشاهده طراحی لوگوی شرکت های نرم افزاری ظریف گرافیک 

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال