مجوزها
logo-samandehi

طراحی بسته بندی زعفران گرانجا_تهران

  • اشتراک گذاری:

ما در تیم طراحی بسته بندی ظریف گرافیک بر آنیم تا تحولی در صنعت طراحی بسته بندی ایجاد نماییم. یکنواختی، کپی برداری و طرح های مشابه در میان برخی بسته بندی ها بخصوص زعفران به وفور مشاهده می شود. در پی این موضوع با کمی جستجو در اینترنت شاهد این موضوع خواهید بود که اتفاقی ناخوشاید برای زعفران ایرانی است که از مرغوب ترین تولیدات در جهان است. با این حال برای طراحی بسته بندی زعفران در تلاشیم تا طرح مختص به برند را به گونه ای متفاوت از سایر رقبا ارائه نماییم تا جایگاه فاخر طلای سرخ در بازار به درستی حفظ شود.

طرحی که بر روی بسته بندی زعفران گرانجا مشاهده می کنید به رویش، برداشت و مرغوبیت محتویات اشاره دارد:

  1. به طور معمول برداشت زعفران در سپیده دم انجام می شود. طلوع کامل خوشید باعث می شود غنچه ها شکفته شده و گل زعفران باکیفیت تر و راحت تر چیده شود که در طرح، با تابش نور خورشید بر روی گل های زعفران اشاره ای به این مهم داشته ایم.
  2. همچنین طلوع خورشید، طلوع امید به آینده روشن طراحی بسته بندی زعفران ایرانی است که امیدواریم با تغییر و تحولات بی نظیر و چشم گیر روبرو شود.
  3. به صورت نمادین دو گل زعفران را بزرگتر از سایر گل ها رسم کرده ایم تا نوع محصول برای مخاطب از فواصل مختلف در فروشگاه به وضوح مشخص باشد.
  4. همچنین به دلیل تراکم بالای گل در مزرعه، طرز برداشت زعفران برای حفظ مرغوبیت آن حائز اهمیت است. همانطور که در شکل مشاهده می کنید شخص باید با دقت این کار را انجام دهد تا از له شدن یا آسیب دیدن گل جلوگیری شود.

در نهایت خروجی مرغوب، طلای سرخ خراسان است که در بازارهای داخلی و بین المللی به طور گسترده به فروش می رسد و همواره متقاضیان و طرفداران بسیار دارد. وجود دریچه بر روی بسته بندی از آن جهت است که مشتریان به کیفیت خرید خود اطمینان یابند و با رضایت خاطر آن را در سبد خرید قرار دهند. با توجه به موارد فوق شایسته دیدیم طراحی مینیمال بسته بندی زعفران گرانجا به شیوه ای نو به بازار ارائه شود تا فروش برند را به گونه ای متفاوت شاهد باشید.

طراحی خلاقانه بسته بندی مدرن و لوکس زعفران گرانجا در مشهد با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای بسته بندی زعفران گرانجا در مشهد با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای بسته بندی زعفران اصیل ایرانی در مشهد با ظریف گرافیک گرانجاطراحی بسته بندی مرغوب ایرانی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی بسته بندی تجاری زعفران ایرانی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی بسته بندی زعفران صادراتی مرغوب ایرانی در مشهد با ظریف گرافیک زهفراان گرانجاطراحی بسته بندی لوکس و تشریفاتی زعفران خراسان در تهران با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای بسته بندی تجاری و صادراتی زعفران در مشهد با ظریف گرافیک

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال