مجوزها

طراحی لوگو مرکز قرآنی دارالخیر

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 1254 0

دارالخیر القرآن الکریم، انتشارات قرآن و کتب نفیس است که در پایتخت فعالیت دارد. این مرکز علاوه بر قرآن، آثار و دیوان اشعار دیگر بزرگان و اندیشمندان به صورت فاخر و شکیل منتشر می کند که بسیار متفاوت تر از نمونه های موجود و رایج است. با این حال تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک با توجه به رسالت مرکز قرآنی دارالخیر طراحی لوگو را انجام  داده است:
 

1.  المان کتاب و انسان: جهت توجه و فوکوس مستقیم مخاطب به مطالعه و تفحص بیشتر در کتب.

2. نماد ورودی و سر درب: اشاره به دارالخیر که محل خیر و برکت است.
 

با این حال سه نماد کتاب، انسان و ورودی و بارگاه به زیبایی و تقارن همه جانبه انجام شد که در یک نگاه پیام لوگو را به سرعت ارائه می کند و مفاهیم را به راحتی به مخاطب القا می کند. همچنین انتخاب رنگ ترکیبی بنفش آبی با توجه به روانشناسی رنگ در طراحی انجام شده است:
 

  • بنفش به مفهوم اصالت و ثروت

  • آبی نیز نماد شفا، آرامش، سلامتی، قدرت و یکپارچگی است
     

با این حال هیچ ثروتی با ارزش تر از آرامش، سلامتی و قدرت نیست که دستاوردی است که نصیب مخاطبان مرکز قرآنی دارالخیر از مطالعه کتب نفیس و ارزشمند خواهد شد.

Cultural Institute logo designCultural Institute logo designQuranic religious logo designIslamic logo designIslamic logo design in MashhadIslamic logo design in MashhadIslamic tazhibi logo designطراحی خلاقانه لوگو در مشهدطراحی لوگو کانون فرهنگی مذهبی در ظریف گرافیکست-اداری-مذهبیپاکت-مذهبیست-اداری-لوگو-دارالخیرهویت-بصری-دارالخیر

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288