مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگوی طلا و جواهر نور هشتم

  • اشتراک گذاری:

آنچه در طراحی لوگو جواهری باید مد نظر قرار گیرد، جلوه های لوکس و مدرن نوع فعالیت است که باید به گونه ای شکیل و فاخر ارائه شود. از طرفی نام برند مذهبی است (نور هشتم) که باید سادگی را در طرح ایجاد نماید. با این حال ما در تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک در آنالیز های اولیه به این نتیجه دست یافتیم که باید در عین سادگی، لوگویی شیک و مذهبی ارائه شود. در این زمینه با بررسی ها و تلفیق اولیه به همانند سازی گنبد حضرت رضا(ع) و انگشتر دست یافتیم که در طرح نیز مشاهده می کنید.

طرح گنبدطلا با حالت رینگ مشابه سازی شده و نگین انگشتر همانند قله و بالاترین نقطه گنبد. با این حال یک ارتباط دو طرفه در مفهوم ایجاد نموده ایم که در مخاطب مفهوم ارزشمندی بارگاه حضرت رضا(ع) همچون جواهری القا شود و از طرفی عنصری را نشان می دهد که ارزشمندی و هویت خود را از بارگاه نور هشتم گرفته است. رنگ ها سهم بسزایی در انتقال پیام به مخاطب دارند که در این زمینه طراحان ظریف گرافیک رنگ قرمز (تلفیقی از رنگ الماس قرمز و جاسپر قرمز) را انتخاب نموده اند. حتما پارچه های براق به رنگ قرمز اشرافی را اغلب در مکان های مجلل و لوکس مشاهده نموده اید، این رنگ در تزئینات زیورآلات نیز از محبوبیت بالایی برخوردارند.

طراحی خلاقانه لوگو جواهرات نور هشتم در مشهدطراحی تخصصی و سکه و طلا در مشهد با ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو نور هشتم در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو طلا و جواهری در مشهد با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو زیورآلات در مشهد با ظریف گرافیکGold and jewelry logoطراحی حرفه ای لوگو طلا و جواهر در ظریف گرافیکCreative design of jewelry logo in MashhadJewelry logo design by zarifgraphicProfessional jewelry, coin and gold logo design with zarif graphicSpecialized logo design for jewelry, coins and precious stonesProfessional design of ornamental and precious stones in MashhadProfessional design of ornamental and precious stones in MashhadSpecialized design of aristocratic and royal ornamentshttp://zarifgraphic.com/upload/upload-YV4Gdwbd.jpgProfessional design of gold and precious stones logo in MashhadSpecialized design of aristocratic and royal ornamentsطراحی حرفه ای لوگو جواهرات در مشهد با ظریف گرافیک

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال