مجوزها

طراحی لوگو میوه و سبزیجات صادراتی ثمر - دبی

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 802 2

لوگو های ترکیبی آثار هنری را خلق می کنند که در برخی موارد هنرمندان گرافیست شگفتانه هایی را به برندها هدیه می دهند که تا سالیان سال مانا و ماندگار خواهند ماند. در این نوع لوگو ها می توان فونت، تصاویر و المان ها را به گونه ای هوشمندانه در کنار یکدیگر بکار گرفت و هویت و رسالت برند را به زیباترین وجه ممکن شکل داد. طراحی لوگو میوه و سبزیجات صادراتی ثمر در ظریف گرافیک با این سبک انجام شد که بی شک از جمله نمونه لوگوهای بی بدیل ما است که در نظر سنجی هاب انجام شده، محبوب و عالی برآورد شد. نام ثمر در این الگو با ریشه های قدرتمند درخت تنومند (برند) مشابه سازی شد که اقتدار، مقاومت و پایداری برند را در مخاطب القا می کند.

رسالت ثمر، صادرات و واردات میوه های تازه درختی به دبی است. شاخه هایی سر برآورده و بیرون زده از کادر نمادی از صادرات برون مرزی ثمر است که در فعالیت های خود حد و مرزی ندارد. استفاده از رنگ سبز در لوگو ترکیبی ثمر برای تفهیم تازه و طبیعی بودن محصولات است که روانشناسی رنگ سبز خبر از سلامتی، نشاط و آرامش دارد. وجود میوه های رنگین برای اشاره به نوع محصول صادراتی تازه و کاملا ارگانیک است که از رنگ های زنده و روشن استفاده نموده ایم. همچنین در این زمینه رسالت اصلی ثمر را در پایین لوگو به دو زبان عربی و انگلیسی (به دلیل صادرات و واردات میوه و سبزیجات به دبی) با فونت های ساده و گویا درج نموده ایم.

Logo design for export fruits and vegetables SamarSamar Fruit logo design for export to Dubaiتصمیم شعار الفاکهة للتصدیر إلى دبیالتصمیم الإبداعی للفاکهة المصدرة إلى الدول العربیة فی مشهدCreative design of fruit exported to Arab countries in MashhadProfessional logo design of Samar for fruit exported to Dubaiطراحی خلاقانه لوگو میوه و تره بار صادراتی به کشور های عربی در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو میوه و سبزیجات در مشهد با ظریف گرافیکتصمیم احترافی لشعار تصدیر الفواکه والخضروات فی مشهد

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288