مجوزها

طراحی لوگو اختصاصی در بوشهر

 • اشتراک گذاری:
25 شهریور 1400 1224 0 طراحی لوگو

بسیاری از کسب و کارهایی که در بازارهای داخلی و یا جهانی از شهر بوشهر در زمینه های صنعت و معدن، کشاورزی، پالایشگاه، خدمات بازرگانی، اقامتی، رفاهی، رستوران ها، مواد غذایی، خرما، عرقیات گیاهی، کود های شیمیایی، دام و طیور و موارد دیگر در حال فعالیت هستند. طراحی لوگو خلاقانه در بوشهر اولین قدمی است که باید برای شروع کسب و کار انجام داد. شاید برای شما سوال باشد که طراحی لوگو در بوشهر چه مزایایی می تواند برای کسب و کار داشته باشد؟ و چرا باید برای برند های تجاری بوشهر لوگو طراحی شود؟ برای پاسخ به این سوالات پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله همراه با ظریف گرافیک باشد.

نمونه طراحی در بوشهر

اهمیت طراحی لوگو مشاغل بوشهر

لوگو نشان گرافیکی است که از تصویر، نوشتار و یا ترکیبی از هر دو صورت می گیرد. به دلیل تنوع مشاغل، تجارت و کسب و کار در بوشهر یک طراح باید با خلاقیت و تجربه خود بهترین نمونه ها را به مخاطبان ارائه کند. به همین دلیل طراحی لوگو خلاقانه در بوشهر می تواند به شناخت برند و نوع فعالیت در جامعه کمک کند. آشنایی با مزایای طراحی لوگو در بوشهر به شما کمک می کند تا بهتر با کاربرد ها و اهمیت لوگو آشنا شوید و از آن به صورت هدفمند در راستای پیشبرد استراتژی ها استفاده کنید.

مزایای طراحی لوگو

 • ارتباط با مشتری: لوگو می تواند با مشتریان ارتباط برقرار کند و توجه آن ها را به سمت برند جلب می کند. در تمام مشاغل صنعت و معدن، کشاورزی و دامپروری، مواد غذایی و غیره اگر طراحی لوگو تخصصی انجام شده باشد ارتباط بهتری با مخاطب خواهد گرفت.
 • ماندگاری برند: بخشی از این که در بازار به چه میزان می توانید ماندگار باشید را پس از کیفیت محصول، طراحی لوگو تعیین می کند. به عنوان مثال خرما، یکی از مهم ترین محصولات و تولیدات کشاورزی بوشهر است که تجارت آن می تواند بکمک شایانی به برند و رونق اقتصادی در ایران کند. از این رو مخاطب خرما را باید در بازار داخلی و خارجی به خوبی شناخت. از این رو طراحی خلاقانه لوگوی خرما در بوشهر باید، دو زبانه انجام شود تا علاوه بر هموطنان عزیز، مخاطبان خارجی نیز آن را به خوبی شناسایی و درک کنند.
 • هویت بخشیدن: لوگو توانایی منحصر به فردی در هویت بخشیدن به کسب و کار را دارد و باعث می شود تصویری شفاف به مخاطب بدهید. با این حال می توان در طراحی لوگو، خلاقیت به خرج داد و آن را به گونه انجام داد که نوع کسب و کار از ظواهر لوگو قابل تشخیص باشد. همچنین استفاده از لوگو تایپ، لوگوهایترکیبی، مونوگرام نیز هیچ ممنوعیتی ندارد.
 • کمک به بازاریابی: لوگو به راحتی می تواند کاری کند تا بازاریابی و تبلیغات اثرگذارتر باشد و مشتریان بیشتری جذب شوند. از اینرو بهتر است در زمینه صنعت و معدن، تولید خرما، کشاورزی که از جمله مشاغل اصلی بوشهر به شمار می رود طراحی لگو را به افراد خبره و با تجربه سپرد تا با توجه به نیاز اصلی برند طراحی خلاقانه لوگو را به شما ارائه نماید.

لوگوهای بوشهر

اما برای طراحی لوگو خلاقانه در بوشهر به چه چیز هایی باید توجه شود؟

 1. با اهداف و خصوصیات برند هم خوانی داشته باشد.
 2. رعایت سادگی در طراحی، زیرا طرح های شلوغ باعث سردرگمی مشتریان می شود.
 3. از رنگ و فونت های جذاب استفاده شود.
 4. اصول طراحی به خوبی رعایت شود.
 5. کیفیت لوگو باید هنگام بزرگ و کوچک کردن افت نکند.
 6. از ایده ها و طرح های خلاقانه در طراحی استفاده کنید.

طراحی لوگو شهرداری

طراحی لوگو در بوشهر

قبل از شروع طراحی لوگو برای مشاغل بوشهر باید توجه داشت نوع فعالیت، جامعه هدف یا بازار فعالیت، اهداف برند و نیاز آن چیست؟ برای دست یافتن به این موارد یک طراح باید قبل از هر چیز جلسات معارفه با صاحبان برند برای شناخت بهتر برند و دریافت اطلاعات دقیق برگزار می کند.

توجه به لوگو سایر کسب و کارها

با یک مثال توضیح می دهیم که در عرصه جهانی رقبای بسیاری را در زمینه صنایع و معادن، کشاورزی، مواد غذایی بوشهر و غیره شاهد خواهید بود که با قدرت هر چه تمام در حال فعالیت هستند. پیشنهاد می کنیم قبل از طراحی لوگو در بوشهر توجهی به لوگوی دیگر رقبای ایرانی و خارجی هم رده داشته باشید تا نمونه ای از بهترین ها را داشته باشید.

طراحی لوگو حرفه ای پتروشیمی در بوشهر

ساخت لوگویی شکیل و کاربردی

لوگوی برند روی کارت ویزیت، سربرگ، پوستر های تبلیغاتی و در رسانه های دیجیتالی در ابعاد مختلف قرار می گیرد با این حال طراحی لوگو باید به صورت ریسپانسیو انجام شود تا در اندازه های مختلف بی کیفیت نشود. معمولاً نشانه ها بهتر از تصاویر عمل می کند، زیرا که تصاویر در ابعاد و اندازه های متفاوت ممکن است باعث شود لوگو مبهم و نا مفهوم به نظر برسد. لوگویی که طراحی می‌کنید را به صورت سیاه و سفید چاپ کنید، تا مطمئن شود که لوگو در حالت چاپ سیاه و سفید هم به همان اندازه‌ی چاپ رنگی مشخص و واضح است.

تاثیر گذاری نام برند در لوگو

این مورد از جمله مواردی است که باید قبل از شروع به فعالیت با دقت و تحقیقات بسیار به آن پرداخت. ظریف گرافیک به شما توصیه می کند نام برند را حتی الامکان در راستای نوع فعالیت و یا مرتبط با کسب و کار انتخاب کنید تا بهتر در اذهان ماندگار شود. در این صورت می توان از طراحی خلاقانه لوگو هدفمند و بهتر بهره مند شد.

طراحی لوگو تخصصی در بوشهر

استفاده نکردن از تصاویر آماده

در حال حاضر  در سایت های مختلف می توانید مشاهده کنید که تصاویر آماده از لوگوها را ارائه می دهند. شاید به نظر برسد استفاده از این طرح ها دیگر نیاز به پرداخت هزینه طراحی ندارید. طرح های آماده اصولاً به طور کلی به یک کسب و کار خاص اشاره نمی کنند و نمی توانند دقیق نوع تجارت را برای مخاطب مشخص کنند. شاید به دلیل نوع کسب و کار و فعالیت دیگر رقبا طراحی لوگو خلاقانه در بوشهر کمی هزینه بر باشد، اما اگر تصمیم دارید در عرصه جهانی و یا بازار داخلی قدرتمند ظاهر شوید قطعا هزینه ای که در این راه صرف می کنید با سود های کلان باز خواهد گشت. توصیه می کنیم در این زمینه با تیم های طراحی ماهر و با تجربه طراحی لوگو مشورت نمایید تا منحصر به فرد ترین لوگوی خلاقانه در بوشهر را از آن خود کنید.

استفاده از الگوهای پایدار

اگر شما هم از آن دسته کسب و کار هایی هستید که می خواهید لوگو خود را مطابق مدل های روز داشته باشید بهتر است از این مورد صرف نظر کنید. برای مشاغل ریشه دار و اصیل بوشهر بهتر است از نمونه هایی در طراحی لوگو استفاده کنید که متعلق به دوره یا برحه زمانی خاص نباشد و در تمام اعصار بدون هیچگونه نیازی به تغییر استفاده شود. برای یک طراح گرافیک، بکارگیری خلاقیت در طراحی لوگو مشاغل بوشهر تا بی نهایت امکان پذیر است.

ساخت لوگو پوشهر

طراحی لوگو خلاقانه در ظریف گرافیک

هر آن چه که برای طراحی لوگو خلاقانه در بوشهر نیاز بود را به طور کامل بیان نمودیم. اگر تصمیم دارید طراحی لوگو در بوشهر داشته باشید، باعث افتخار است که بگوییم ما در تیم طراحی ظریف گرافیک تمامی مراحل دریافت، طراحی و حتی چاپ برخی موارد را به صورت آنلاین انجام داده و به مشتریان ارسال می کنیم. طراحی آنلاین لوگو در ظریف گرافیک سبب شده که امروزه مخاطبان و مشتریانی از سراسر جهان داشته باشیم که بدون هیچ محدودیتی می توانند از خدمات ما استفاده کنند.

همواره بر آنیم تا سریع ترین و آسان ترین راه های دسترسی را فراهم آوریم تا از طریق شبکه های اجتماعی، سایت و تماس با ظریف گرافیک در ارتباط باشید. اگر متقاضی طراحی لوگو در بوشهر هستید بدون هیچ دغدغه خاطری می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و در مدت معین لوگو کسب و کار خود را به گونه ای خلاقانه و منحصر به فرد دریافت کنید.

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288