مجوزها
logo-samandehi

طراحی بسته بندی پسته خام پیچو | سلفون و قوطی

  • اشتراک گذاری:

پسته های ایرانی بخصوص احمدی و اکبری حالا دیگر طرفداران خود در سرتاسر جهان پیدا کرده اند. همین محبوبیت پسته و صادرات آن موجب شده تا بسیاری از تولید کننده و صادرکنندگان پسته به بسته بندی محصول خود توجه ویژه‌ای داشته داشته باشند.

شرکت تعاونی تولیدکنندگان پسته رفسنجان (پیچو)، نیز از این قائده مستثنی نیست. طراحی بسته بندی پسته رفسنجان پیچو میبایست با در یک لحظه‌ پیام اصالت خود را مخاطب های کاملا گوناگون و به زبان‌های مختلف انتقال بدهد که برای یک طراح کار دشواری است.

برای به حداکثر رساندن کیفیت و سفارش سازی کردن بسته بندی، تیم ما عکاسی پسته را در دستان خود گرفت. همچنین این المان میبایست تا حد زیادی توجه مخاطب را جلب میکرد. برای همین ما در این بسته بندی به جای چند پسته، یک عکس پسته بزرگ را در بسته بندی جای دادیم. همین مورد باعث میشود تا بسته بندی پسته خام در قفسی حتی دور از مخاطب نیز مقابل چشم او ظاهر شود.

لوگوی پیچو در این محصول با پس زمینه سبز ارائه شد تا با توجه به مفهوم خام بودن پسته، ذهنیت بهتری به خریدار قبل از خرید بدهد. این لوگو در بالای المان پسته گذاشته شد تا بلافاصله پس از آن در چشم مخاطب ظاهر شود.

نام محصول "پسته خام رفسنجان – پسته اکبری خام" و سال تاسیس شرکت بصورت عمودی در کنار پسته قرار گرفت تا هویت برند و محصول خاص آن را به سادگی برای مخاطبان تعیین کند.

پس زمینه سبز بسته بندی نیز قصد دارد محتوای خام پسته داخل آن را نشان بدهد. این رنگ همچنین باعث شده عکس پسته بیشتر از همیشه خودنمایی کند.

بسته بندی پسته خام در وزن‌های 35, 50, 75, 100, 250, 400, 1000 گرم از جنس سلفون و همچنین در وزن‌های 200, 400 گرم از جنس قوطی عرضه میشود.

پسته خام رفسنجان پیچوpicho packaging design

شرکت تعاونی تولید کننده پسته رفسنجانطراحی بسته بندی قوطی برای شرکت تولیدی پسته پیچومجموعه قوطی شرکت تولید پستهطراحی بسته بندی پستهخشکبار صادراتی

پسته خام سلفونپاکت بسته بندی پسته به فارسی و انگلیسی

nut packaging design in zarifgraphicبسته بندی سلفونی آجیل و خشکبار

بسته بندی پسته پیچو

شرکت تولید کننده پسته

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال