مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو شخصی مجید احمدی

  • اشتراک گذاری:

زمانی که مجید احمدی، کارشناس و سخنران همایش‌ها درزمینهٔ اشتغال‌زایی و منابع انسانی از ما خواست تا برایش لوگو طراحی کنیم تعجب نکردیم، در حالیکه از هر صنف و کسب‌وکاری برای طراحی لوگو به ظریف گرافیک مراجعه می کنند، طراحی لوگو سخنران همایش هم می تواند ایده ای متفاوت برای خلق لوگو جدید باشد. بر اساس تبادل‌نظرهایی که راجع به سلیقه شخصی مجید احمدی داشتیم به این نتیجه رسیدیم که در طراحی لوگو شخصی مجید احمدی باید از یک نشان یا نماد تصویری استفاده شود تا با اولین نگاه در ذهن ماندگار شود، هرچند که در طراحی لوگو باید بگونه ای عمل کنیم تا مشارکتی عمیق میان سخنران و حضار را نشان دهیم.

المان های طراحی لوگو مجید احمدی

با توجه به اینکه شرط اول در طراحی لوگو، بررسی هویت و نوع عملکرد تجاری شرکت یا شخص مذبور می باشد، برای طراحی نشان تجاری، باید ایده هایی را در ذهن پرورش دهیم تا تمام زوایای موجود از هویت کسب و کار را در یک تصویر نشان دهد، حال این می تواند در غالب لوگوتایپ، لوگو تصویری یا لوگو ترکیبی طراحی شود. با توجه به هویت مجید احمدی به عنوان سخنران همایش، بعد از بررسی های دقیق و موشکافانه، استفاده از لوگو تصویری به تأیید نهایی رسید و ما طراحی لوگو تصویری مجید احمدی را آغاز کردیم.

حرف " م و الف " در لوگو مجید احمدی

برای طراحی نشان تجاری مجید احمدی از حرف اول اسم و فامیل " م و الف" ایده گرفتیم چرا این حرف می تواند مخفف مجید احمدی باشد. بعد از انتخاب غالب کلی لوگو، وارد مرحله ای از طراحی شدیم که نیاز به خلاقیت، ابتکار و عملکرد هوشمندانه دارد. هدف از طراحی این لوگو، ابراز همبستگی سخنران با مخاطبان بود به نوعی که از کلمه من که حالت خودخواهانه دارد استفاده نکردیم و به جای آن " م و الف" را بصورت " ما " برای جمع بستن صحبت های سخنران نمایش دادیم تا این مفهوم را برساند که ما می خواهیم کسب وکارمان را رشد دهیم و ما می خواهیم موفق شویم. بی شک اگر جوانب مختلف لوگو تصویری مجید احمدی را با هم بررسی کنیم به نگاه زیرکانه طراح این لوگو پی خواهید بود.

 نشان بی نهایت در لوگو مجید احمدی

با توجه به عملکرد سخنرانان، شاهد حضور پر رنگ این افراد در زمینه برگزاری همایش های مختلف و متنوع هستیم، بر همین اساس فعالیت سخنران احمدی را به مرزهای مشخصی محدود نکردیم و نشان تجاری " م " را بگونه طراحی کردیم که علامت بی نهایت را در حیطه کاری مجید احمدی نمایش دهد.

انعطاف در لوگو مجید احمدی

آنچه طراحی لوگو شخصی مجید احمدی را خاص می کند، در نظر گرفتن انعطاف در نشان تجاری یک سخنران همایش است. انعطافی که معنا و مفهوم بسیاری را در غالب حرف " م " بیان می کند و این عملکرد هوشمندانه تیم ظریف گرافیک را نشان می دهد. ما این انعطاف را در سراسر طراحی " م " به نحوی که جذابیت لوگو را بیشتر کند، به تصویر کشیدیم.

 

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال