مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو مانتو لوکس سنگینه

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگو فروشگاه لباس زنانه سنگینه یکی از حرفه ای ترین طراحی های ظریف گرافیک

سفارش دهنده این لوگو، درخواست طرحی با ظرافت و خاص از تیم ظریف گرافیک را داشت  که در عین شکیل بودن هویت محصول تولیدی موردنظر را نشان دهد. ما پس از چند روز تحقیق و بررسی و دقت در بکارگیری المان های ظریف و پر معنا به طرح لوگوی سنگینه دست یافتیم

طراحی این لوگو با الهام از حرف ابتدایی نام برند به زبان انگلیسی (S) شروع شد. ما از حرف S بسیار هوشمندانه استفاده کردیم و با کمی تغییرات و کاهش قوس این حرف انگلیسی، همانند تصویر اندام زنانه را شبیه سازی کردیم. در طراحی این لوگو، حرف انگلیسی S را بصورت متقارن قرار دادیم تا با یک نگاه شکلی از اندام خانم ها به چشم بیاید و محدود به نوعی لباس خاص نشود که با گسترش و تنوع محصولات برند ، ماندگاری خود را از دست ندهد. بنابراین سفارش دهنده در آینده می تواند با خیال راحت از این لوگو برای محصولات جدیدش استفاده کند. در حقیقت این لوگوی خاص، طرحی برای همه عمر و تمامی محصولات پوششی مربوط به بانوان می باشد.

در میان دو حرف متقارن S ، یک ستاره قرار دادیم تا بعد وجودی زن را نشان دهد. بهره گیری از این سمبل را به چند دلیل برای لوگوی لباس زنانه مناسب دانستیم. علاوه بر اینکه بکارگیری ستاره نقش مهمی در تبلیغات برند دارد، به تکریم جایگاه زن و تحسین محصول می پردازد، به گونه ای که کسانیکه از محصول این برند استفاده می کنند، همچون ستاره می درخشند و این امر باعث افزایش اعتماد به نفس گروه های هدف می شود. طراحی این ستاره به گونه ای انجام دادیم که با حفظ زیبایی، باعث شکیل تر شدن لوگو شود که قوص و انحناهای این ستاره همراستا و مشابه انحناهای حرف S می باشد.

در تصاویر زیر نحوه طراحی برند، اوراق و ست اداری سازمان، رنگ و ترکیب و چینش لوگو به وضوح نمایش داده شده است.

نمونه کارهای بیشتر مارا میتوانید در وبسایت ظریف گرافیک مشاهده نمائید.

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال