مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو شرکت بین المللی دارویی فرآوران فرداد

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگوی شرکت های دارویی از جمله لوگو های تخصصی است که باید با نمونه های داخلی و خارجی به راحتی رقابت کند. طراحی لوگو شرکت بین المللی دارویی فرآوران فرداد با توجه به فعالیت، نام برند و رسالت کسب و کار انجام شود. استفاده هر یک از الگوهای مختلف در طراحی تخصصی لوگو با توجه به نیاز برند انجام شده است که ظریف گرافیک انچه را که پیش رو دارید ارائه نموده است. لوگو شرکت های دارویی به دلیل فعالیت در زمینه نشر و توزیع کالاهای سلامت، بهتر است در یک نگاه نشانی از زندگی و شکوفایی را در ذهن آورد، از این رو می خواهیم به شرح و توضیح کملی درباره طراحی لوگو شرکت بین المللی دارویی فرآوران فرداد بپردازیم با ظریف گرافیک همراه باشید.

المان برگ یا گیاه در طراحی لوگو شرکت دارویی فرآوران فرداد

سلامت را همواره با نماد گیاه برگ برایمان تفسیر و توجیه کرده اند. از آن جایی که همواره از این نماد در سطح جهانی برای نمایش سلامتی استفاده می شود بر آن شدیم تا در طراحی لوگو شرکت دارویی فرآوران فرداد از آن استفاده کنیم. با این حل در یک نگاه به خوبی به مخاطب نشان خواهید داد که لوگو پیامی از سلامتی دارد.

استفاده از فونت در طراحی لوگو شرکت دارویی فرآوران فرداد

با کمی دقت در لوگو می بینید حرف F به حالت چرخه و برعکس در مقابل هم در دل دایره قرار گرفته اند. طراحی حرف F در لوگو اختصاری است از فرآوران فرداد و حالت چرخه المانی برای نمایش هویت سازمان (صادرات دارو) بوده که فعالیت های بین المللی در زمینه دارو دارد. مقابله دو حرف F اثر زیبایی از خود به جای گذاشته است که چشم نوازی آن را دو چندان کرده است. دایره اطراف لوگو به دو منظور طراحی شده است

  1. نمادی از کره زمین با حرکت چرخشی دو حرف F
  2. قالب و استایل منسجم برای زیبا تر شدن لوگو

طراحان حرفه ای باید بدانند الگو ها و تصاویر را در طراحی لوگو به چه صورت بکار گیرند تا حق مطلب را به خوبی ادا کنند. مجموعه ظریف گرافیک در طراحی خلاقانه لوگو تجربه ای چند ساله دارد که همه بخش های لوگو خاص و منحصر به فرد بدون کپی برداری انجام می شود. تمام تلاش خود را می نماییم تا بی نظیر ترین ها را به شما مخاطب گرامی ارائه نماییم.

نقش رنگ در طراحی لوگو حرفه ای شرکت دارویی

استفاده از رنگ سبز برای طرح گیاهان امری طبیعی و ضرور است. هرگز نمی توان گیاه را با دیگر رنگ ها به نمایش گذاشت و مخاطب را مجبور به پذیرش نمود. از سویی روانشناسی رنگ سبز، آرامش، امنیت و اطمینان است که می توان این حس را برای مصرف کنندگان داروی شرکت دارویی فرآوران فرداد هدیه داد. اگر کمی دقت کرده باشید، اتاق عمل، لباس جراحان و پرستاران همگی سبز رنگ هستند تا ترس و نگرانی را از بیمار دور نمایند. از این رو می توان به نقش کلیدی این رنگ اشاره کرد که بیمار را به آرامش دعوت می کند و جو روانی سالم را به وجود خواهد آورد.

تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک همواره بر ان است تا به مشتریان خود در نخستین نمونه، بهترین ها را ارائه نماید و امتیاز عالی را از ایشان دریافت نماید. با طراحی لوگو در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت با توجه به توافقی که با مشتریان خود نموده ایم کلیه مراحل در زمان مشخص صورت می گیرد تا در پایان کار، دو طرف از نتایج نهایت رضایت را داشته باشیم. خاص و بی نظیرترین ها را از ما بخواهید.

طراحی لوگو دارو

 

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال