مجوزها

طرحی لوگو بستنی مش قنبر

  • اشتراک گذاری:
31 شهریور 1400 926 0

قبل از شروع به طراحی لوگو بستنی کمی فکر کنید، ببینید چه چیزی در ذهنتان تداعی کننده لوگو ای است که حالت، خوشمزگی و رنگ و بوی بستنی را تداعی می کند؟ برای داشتن طراحی لوگو حرفه ای بستنی باید همه مواردی که گفته شد را در طراحی لوگو بگنجانید تا مخاطب در هر فاصله ای از لوگو آن را دید متوجه فروش بستنی و یا تولید بستنی در آن محل شود. طراحی لوگو بستنی مش قنبر توسط تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک باتوجه به در نظر گرفتن موارد زیر صورت گرفته است. لوگو مواد غذایی

استفاده از رنگ در طراحی لوگو بستنی مش قنبر در مشهد

رنگ ها تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارند که زیبایی های بصری یک طرح را به خوبی انتقال می دهند. رنگ بنفش، سبز و نارنجی در طراحی لوگو بستنی مش قنبر از آن جهت است که در چشم مخاطب دید بیشتری داشته باشد و وی را به فروشگاه جهت خرید بستنی جذب کند. ممکن است رنگ های کاکائویی، کرم یا زرد زعفرانی از جمله رنگ های عمومی بستنی به شمار روند اما هیچ یک از این رنگ ها در تبلیغات محیطی، و یا کار برد در تابلوهای چنلیوم و غیره دید زیادی ندارند. از این جهت رنگ بنفش را به دلیل فانتزی بودن برای داشتن طراحی شکیل و جذاب مورد استفاده قرار دادیم.

طراحی فانتزی در طراحی لوگو بستنی

  • محصول این نوع مشاغل و کسب وکارها بیشتر جنبه هیجانی دارند بنابراین بهترین الگویی که می توان ارائه داد طراحی فانتزی و عمومی است. کودکان، نوجوانان و و حتی جوانان از جمله قشر طرفدار بستنی هستند که هرگز نمی توان با طراحی لوگو رسمی برای بستنی یا هر نوع خوراکی، هیجان و جذبه لازم را در آن ها به وجود آورد.
  • از طرفی بستنی نوعی خوراکی دلچسب و نشاط آور است که در طعم ، رنگ و برندهای مختلف ارائه می شود. از این جهت ماهیت ثابت و یکنواختی ندارد و همواره در حال تغییر در نوع ساخت، نوع سرو و تفاوت مخاطب است بنا براین دلیل دومی که برای طراحی فانتزی لوگو بستنی مش قنبر در نظر گرفته شده است انواع بستنی و تنوع در تولید آن است.
  • قسمت هایی از طرح به حالت بستنی چکیده، طراحی شد تا انعطاف و ماهیت لازم را در طبیعی نشان دادن آن به نمایش بگذارد.

نوع فونت در طراحی لوگو بستنی مش قنبر در مشهد

فونت نیز با اتودی فانتزی(پفکی) انجام شد تا با طراحی زمینه (بستنی) هماهنگی لازم را داشته باشد. طراحی فونت لوگو بستنی مش قنبر به گونه ای انجام شده، تا اگر زمینه در مواردی خاص حذف شود، بخوبی حس جذابیت و خوشمزگی بستنی را انتقال دهد. رنگی که در طراحی لوگو بستنی در نظر گرفته شده، متناسب با رنگ هایی است که در طراحی لوگو مورد استفاده قرار گرفته است.

طراحی بستنی مش قنبر طرحی خاص و منحصر به فرد است که طراحان تیم ظریف گرافیک با تحقیقات بسیار به آن دست یافتند. اگر میخواهید طراحی لوگو خاص و کپی نشده داشته باشید بهتر است به افراد خبره مراجعه کنید تا در آینده لوگوی کسب و کارتان با دیگر مشاغل همخوانی یا مشابهت نداشته باشد تا در اعتبار و شهرت آن خدشه ای وارد نشود. 

طراحی لوگو خلاقانه محصولات و مواد غذایی در مشهد طراحی تخصصی لوگو مواد غذایی تازیکی در مشهدطراحی لوگو بستنی مش قنبر در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو شبرینی و بستنی در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو بستنی و شیرینی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو شیرینی و بستنی در ظریف گرافیکطراحی لوگو شیرینی سرا و بستنی

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288