مجوزها

طراحی لوگو گروه مالی آماتیس

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 188 0

گروه مالی، خدماتی در زمینه حسابداری به سازمان ها و شرکت های مختلف ارائه می نمایند. تهیه گزارشات مالی بر عهده حسابداران حرفه ای این گروه ها است که تمامی عملیات حسابداری در طی یک دوره مالی را ارائه می دهند. انجام این قبیل کارهای حسابداری برای برخی حسابداران شرکت ها دشوار و پیچیده است که گروه مالی ان ها را با دقت و سرعت انجام می دهند. طراحی لوگو گروه مالی آماتیس در تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک با توجه به مسئولیت خطیر این مجموعه انجام شده است تا اهمیت و فعالیت های اثر بخش حسابداری آماتیس بهتر نشان داده شود. المان، حروف و طراحی هایی در طراحی لوگو گروه مالی آماتیس انجام شده است که به شرح تک تک آن خواهیم پرداخت.

نمودار در طراحی لوگو گروه مالی آماتیس

در حسابداری نمودارهای بسیاری مانند نمودار خطی، دایره ای، ستونی، پراکنده توزیعی و غیره وجود دارند. از نمونه های پر کاربرد و معروف در این زمینه می توان به نمودار ستونی اشاره کرد که برای افراد مختلف چندان هم نا آشنا نیست. به همین دلیل به جهت فعالیت های حسابداری و مالی این گروه در طراحی از نمودار ستونی استفاده کرده ایم تا نمادی از حسابداری را به گونه بارز ارائه داده باشیم.

حرف A در طراحی لوگو گروه مالی آماتیس

در کنار نمودار حرف A را مشاهده می کنید که سر دم دار نمودار ستونی است و به گونه ای متفاوت از قالب نوشتاری طراحی شده است. A همچون دروازه ای است برای ورود به گروه قدرتمند مالی آماتیس در جهت استفاده از خدمات آن. بولد بودنA از آن جهت است تا حس اقتدار و ثبات را در بیننده ایجاد کند. از این رو مخاطبان گروه مالی آماتیس، در یک نگاه به لوگو، به این مجموعه اعتماد خواهند نمود و تحت تاثیر پیام های مخفی و هوشمندانه آن قرار خواهند گرفت. علاوه بر آن قسمتی از حرف A به صورت نمودار صعودی است که برای نمایشِ حرکتی رو به جلو و سیر صعودی مالی شرکت ها در نظر گرفته شده است.

به طور کلی با دیدن لوگو گروه مالی آماتیس به مخاطب این حس منتقل می شود که با مجموعه ای بزرگ و توانمند رو برو است و می توان حسابداری و گزارش های مالی ارزشمند سازمان را از آن دریافت نمود. تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک با توجه به شناخت فعالیت گروه های مالی، نیاز شرکت ها به گزارشات مالی و ایجاد اثر بخشی در لوگو از دقیق ترین المان ها به گونه متفاوت برای بیان جزئیات استفاده نموده است. طراحی لوگو کسب و کارهای مختلف در ظریف گرافیک با شناخت دقیق و دریافت اطلاعات کامل صورت می گرد تا طراحی لوگو تخصصی و خلاقانه به نحو احسنت انجام شود و امتیاز عالی را از جانب مخاطب دریا فت نماید.

طراحی لوگو ، ست اداری و هویت بصری گروه مالی آماتیس

طراحی لوگو گروه مالی آماتیس

طراحی خلاقانه لوگو شرکت حسابداری

لوگو خلاقانه شرکت مالی و حسابداری

طراحی لوگو خلاقانه حسابرسی در مشهد

طراحی خلاقانه  لوگو شرکت حسابداری و حسابرسی در مشهد

طراحی خاص لوگو شرکت حسابداری توسط ظریف گرافیک

طراحی ست اداری و هویت بصری آماتیس

طراحی بی نظیر هویت بصری شرکت حسابداری

طراحی لوکس ست اداری شرکت حسابداری در مشهد

طراحی ساده و بی نظیر ست ادای آماتیس

طراحی ست اداری حسابداری توسط ظریف گرافیک

طراحی کارت ویزیت شرکت حسابداری آماتیس

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال