مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو آژانس هواپیمایی آسا123

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگو آژانس های مسافرتی و گردشگری از جمله طراحی هایی است که باید با حساسیت بالا و با توجه به فعالیت سازمان انجام شود. طراحی لوگو آژانس هواپیمایی آسا123در تیم ظریف گرافیک بر اساس قواعد و اصولی طراحی شده که نه تنها ماهیت آن در نگاه ببیننده جذاب خواهد بود بلکه المان هواپیما، بخش هوشمندانه و لاینفک ان است.

همانطور که میدانید اغلب آژانس های مسافرتی برای نمایش نوع فعالیت خود از نماد هواپیما در طراحی لوگو استفاده می کنند. بسیاری از این لوگو ها، المان هواپیما را در کنار و اطراف نام برند یا آرم قرار می دهند که به گونه ای خسته کننده فراگیر و تکراری شده است. بهتر است در طراحی لوگو خلاقانه عمل نمود و المان های قدیمی را بگونه ای خاص ارائه کرد. تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک همواره با مطالعه، بررسی، تحقیق و در نظر گرفتن رقبای هر کسب و کار یا سازمان، طراحی لوگو را انجام می دهد.

چرا از نماد هواپیما استفاده کرده ای؟ خوب می دانیم آژانس های مسافرتی اغلب سفر با اتوبوس و قطار و در برخی آژانس ها کشتی را نیز به مسافران و مخاطبان خود پیشنهاد می دهند.  اما سفر با هواپیما مزایایی همچون سرعت و کاهش هزینه ها را دارد که برای مسیر های دور بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. اما اینبار بکار گیری المان به سبکی نو صورت گرفته است که حرکت صعودی هواپیما دو حرف A را قطع کرده است که وجود آن نه تنها هیچ خللی در نوشتار اصلی به وجود نیاورده است، بلکه بخشی از فونت و تکمیل خوانایی ان گشته. از این رو بکار بردن هوشمندانه المان نه تنها باعث ایجاد جذابیت در لوگو می شود بلکه خاص بودن یک آرم را در میان سایر رقبا بیشتر در چشم برجسته می کند. در انتهای حرکت هواپیما همانطور که می بینید و در نمونه تصویر GIF هم نمایش داده ایم، جانمایی هواپیما و تلفیق آن با عدد 2 با خلاقیت و ذوق هنرمندانه تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک ارائه شده است. همانطور که مشاهده می کنید طرح های خلاقانه ایده های بکری هستند که با تجربه و مهارت حاصل می شوند و قطعا چیزی جز آن نیست. همواره قبل از شروع هر طراحی تیم ظریف گرافیک با طوفان فکری به ساخت ایده و ایجاد تغییرات در ان می پردازد. با استفاده از تکنیک های طوفان مغزی به کاربردی ترین نمونه های حرفه ای و بی رقیب دست یافته ایم که خروجی آن را هیچ کجای دیگر تجربه نخواهید کرد.

استفاده از رنگ را نمیتوان به صورت تصادفی در نظر گرفت. بهتر است کاربرد رنگ در طراحی لوگو را با توجه به رنگ سازمانی، هویت سازمانی، رنگ های مهم در زمینه فعالیت مورد نظر و غیره مد نظر قرار داد. از این رو برای انتخاب رنگ در طراحی لوگو بهتر است به صورت تخصصی اقدام نمایید تا مخاطب آنچه را که انتظار دارد را به گونه ای خوشایند و مانا درک کند. آبی رنگی است که همواره مسافران هوایی در آسمان بیکران در هر سو نظاره می کنند. رنگ آرامش بخش و قابل اعتماد که باعث ایجاد حس سبکی و رضایت در مخاطبان خود می کند. انتخاب این رنگ در طراحی لوگو اژاس هواپیمایی آسا 123 بی شک یکی از بهترین گزینه های مورد نظر بوده است که طرح را چنین تحسین برانگیز نموده است.

طراحی لوگو خلاقانه امروز عنوانی است که بسیاری از افراد علاقمند هستند در مشاغل خود از آن بهره مند شوند. از این رو بیشتر مراجعین ظریف گرافیک به دنبال طرح های خلاقانه و تخصصی هستند تا نه تنها بتوانند در بازار داخلی به خوبی ظاهر شوند بلکه در بازار و تجارت بین المللی نیز خوش بدرخشند و به گونه ای یکه تاز عرصه تجارت باشند. ما در تیم طراحی ظریف گرافیک همواره سعی می کنیم در زمان مقرر با بهترین پیشنهادات قیمت، طرحی جذاب، خلاقانه و قابل رقابت با سایر نمونه های خارجی ارائه دهیم تا نام تجاری تان پر افتخار تر از قبل در بازارهای هدف ظاهر شود. شاید مخاطب بعدی ما برای طراحی لوگو خلاقانه و حرفه ای شما باشید...

طراحی-لوگو-حرفه-ای-آژانس-هواپیمایی-در-مشهد

موشن گرافیک لوگو آژانس هواپیمایی آسا 123 را در زیر ببینید

موشن-گرافیک-لوگو-آژانس-هواپیمایی

طراحی-لوگو-آسا123مشهد

طراحی-لوگو-اختصاصی-وبسایتهای-فروش-بلیط-در-مشهد

طراحی-لوگو-اختصاصی-آژانس-های-مسافرتی-در-ظریف-گرافیک

طراحی-اختصاصی-لوگو-آژانسی-در-مشهد

طراحی-لوگو-آژانس-هواپیمایی-آسا123-مشهد

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال