مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو کلینیک لیزر سوریا

  • اشتراک گذاری:

قبل از هر چیز باید دانست برای طراحی لوگو کلینیک لیزر، مخاطب از چه گروه سنی و چه جنست است. بیشتر مخاطبین کلینیک های زیبایی خانم های جوان هستندکه خدمات لیزر را برای حذف موهای زائد بدن مورد استفاده می کنند. هر چند آقایان نیز در این میان ممکن است برای از بین بردن موهای زائد به این کلینیک های زیبایی مراجعه کنند اما باز هم بانوان مخاطبان پروپا قرص لیزر هستند.

مفهوم نماد ها در طراحی لوگو کلینیک لیزر سوریا

نام سوریا و استفاده از مفهوم آن در طراحی لوگو کلینیک لیزر سوریا بسیار مؤثر بوده و بخش عمده طراحی را با الهام از آن انجام داده ایم:

  • اندام زنانه ای که در لوگو مشاهده می کنید متشکل از حرف S اشاره به نام کلینیک دارد. "سوریا" نامی است که خواهران سوری مؤسسان کلینیک لیزر برای برند خود در نظر گرفته اند از این رو حرف S المان مهم و گزینه مناسبی برای بیان نام کلینیک و نام مؤسس آن است.
  • از طرفی استفاده از خورشید در طراحی لوگو کلنیک لیزر سوریا از آن جهت است که در هند "سوریا Suriya" به مفهوم الهه خورشید یا همان خدای خورشید است. اساطیر هندو Suriya را دختر خدای آفتاب می دانند که تجسم زنانه خورشید است.
  • استفاده از نماد پروانه، برای نمایش لطافت و تعالی اندام ها پس از لیزر است. در طراحی لوگو کلینیک لیزر سوریا، پروانه، حرکت رو به بالا دارد برای نمای تعالی اندام ها پس از لیزر و تعداد آن نیز 7 عدد در نظر گرفته شده تا اشاره ای به 7 اندام اصلی در لیزر شود. پروانه هایی که در لوگو قرار گرفته اند در تاثیر گذاری بر مخاطبان، نقش مهمی را بر عهده دارند.

فونت در طراحی لوگو کلینیک لیزر سوریا

نوشتار در اغلب مواقع در طراحی لوگو مورد اهمیت است. زیرا استفاده از لوگو در هر مکان و تبلیغاتی مخاطب را کنجکاو خواهد کرد تا بیشتر در مورد فعالیت برند بداند. از این رو ارائه توضیحات کوتاه از نام و نوع فعالیت در طراحی لوگو نقش کلیدی را ایفا می کند که به جلب توجه بیننده کمک شایانی خواهد نمود و این هدف اصلی از طراحی لوگو می باشد. این نشان های تجاری همانند بازاریاب و مبلغ عمل می کنند که مشتریان بسیار را به کسب و کار های مربوطه جذب می نمایند. کلینیک لیزر سوریا، با فونت ساده از خانواده San Serif نوشته شده تا خوانایی و سادگی خود را حفظ کند و نگاه متمرکز را از لوگو نگیرد.

شهر مشهد از جمله شهر های توریستی و گردشگری است که مورد توجه مسافران خارجی قرار می گیرد. بسیاری از مسافران عرب در زمان مسافرت خود به مشهد به کلینیک های زیبایی که فعالیت هایی در زمینه جراحی پلاستیک، لیزر، زیباسازی پوست و غیره دارند مراجعه نموده و از طرفداران پرو پاقرص این کلینیک ها به شمار می روند. طبابت و مهارت پزشکان ایرانی، متخصصان زیبایی در مشهد زبان زد است نمی توان از این مهم چشم پوشی نمود به همین دلیل لوگو کلینیک لیزر سوریا دو زبانه طراحی شده است. از آنجاییکه مخاطبان کلینیک های زیبایی ممکن است از شهر یا کشور های دور و نزدیک باشند بهتر است در کنار لوگو فارسی از نمونه انگلیسی نیز استفاده شود. لوگویی که به زبان بین المللی طراحی می شود قطعا مخاطبان خاص خود را به سادگی فرا می خواند که ممکن است تنها به زبان انگلیسی آشنایی داشته باشند و شاید از فارسی چیزی ندادند و بی تفاوت از کنار آن عبور کنند.

طراحی خلاقانه لوگو آرایشی فرهاد در ظریف گرافیک

طراحی خلاقانه لوگو مرکز لیزر سوریا در مشهد با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو مرکز لیزر سوریا در ظریف گرافیکطراحی خلاقانه و حرفه ای لوگو کلینیک لیزر سوریا در مشهد با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو کلینیک زیبایی و لیزر سوریا در ظریف گرافیک مشهدطراحی حرفه ای لوگو مرکز لیزر سوریا در مشهد مراه با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو مرکز لیزر سوریا در مشهد مراه با ظریف گرایکطراحی حرفه ای مرکز لیزر در مشهد سوریاطراحی خلاقانه لوگو مرکز لیزر سوریا در مشهد با ظریف گرافیک

با ظریف گرافیک می توانید بهترین آرم های تجاری را مطابق با سلیقه خود و طبق استاندارد های جهانی داشته باشید. نشان هایی که می تواند شما را به مخاطبان مختلف با زبان های متفاوت معرفی کند و تجربه جذب مخاطب با استفاده از لوگو حرفه ای قطعا به شما ثابت خواهد کرد مبلغی که امروز برای طراحی لوگو صرف می کنید، هزینه نخواهد بود و بی شک نوعی سرمایه گذاری است که نتایجی مثبت و پولساز به دنبال خواهد داشت. در صورت تمایل می توانید با شماره های تماس ظریف گرافیک تماس حاصل نمایید و مخاطب ما باشید.

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال