مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو کارخانه آسیاب ادویه خشنود

  • اشتراک گذاری:

همانطور که در طراحی لوگو کارخانه آسیاب و بسته بندی ادویه خشنود می بینید، لوگو از نوع لوگوهای ترکیبی است که با استفاده از حروف KH و نماد جهانی آسیاب، آنرا طراحی نموده ایم. حرف K در ابتدای لوگو نمادی از ظرف آسیاب ادویه است که در آن عمل آسیاب ادویه ها صورت می گیرد. ذرات کوچک و بزرگی که در این ظرف می بینید، به نشانه ذرات ادویه در حال خرد شدن به کار گرفته شده است. در ادامه حرف H را با آن دغام نموده ایم که به مفهوم نمایش عمل آسیاب کردن، بکار رفته است.

همانطور که می بینید کلیه خطوط در طراحی لوگو صنعتی خشنود قطور و ضخیم رسم شده است.

کمی به عمل آسیاب کردن فکر کنید. چه چیزی در ذهنتان مجسم می شود؟ دستگاه نیرمندی که عمل آسیاب را به راحتی انجام می دهد...! از این رو برای به تصویر کشیدن این احساس به گونه ای روانشناسی شده سعی نموده ایم تا قدرت و نیرومندی را در یک نگاه به مخاطب القا کنیم.

در انتها کادری که کلیه ابعاد طرح را در برگرفته ممکن است نظر شما را به خود جلب کند. از آنجاییکه کلیه فعالیت های کارخانه آسیاب خشنود با موادی خالص ودر محیطی کاملا بهداشتی و بدون هیچ آلاینده ای انجام می شود، این کادر را به منزله انجام آسیاب ادویه خالص در محیط های پاک و بدون ارتباط با فضای باز در نظر گرفته ایم. از طرفی سبب قدرت بیشتر و یکپارچگی لوگو کارخانه آسیاب و بسته بندی ادویه خشنود شده است.

 

مطالب مرتبط:  طراحی لوگو کارخانه جات و صنایع

لوگو های مرتبط: طراحی لوگو کارخانه چسب لیمپت

طراحی لوگو ادویه خوشنود در ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو ادویه خرسند در مشهدطراحی لوگو کارخانه ادویه در ظریف گرافیکطراحی لوگو حرفه ای ادویه در ظریف گرافیک کارخانه خرسندطراحی لوگو خارخانجات ادویه و چاشنی در مشهدطراحی خلاقانه لوگو ادویه و چشانی در ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو ادویه و چاشنی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو تخصصی ادویه و چاشنی خرسند در ظریف گرافیکطراحی لوگو چاشنی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو خلاقانه کارخانه خرسند در ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو کارخانه آسیاب و بسته بندی خرسند در ظریف گرافیکطراحی لوگو حرفه ای کارخانه آسیاب و بسته بندی خرسند در مشهد با ظریف گرافیک

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال