مجوزها

طراحی لوگو تایپ استودیو شمس

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 1084 0

طراحی لوگو تایپ استودیو شمس طی اتود هایی در ترکیب مختلف حروف با توجه به نظر و علایق مالک برند انجام شد به نتیجه ای که مشاهده می کنید رسید. در ابتدا اتود های اولیه زده شد که "شمس" را از ترکیب نوشتار معمولی خارج کرده بودیم. بر خلاف آنچه که در میان لوگوهای ایرانی این نام مشهود بود (نوشتار نام شمس به صورت خطی) بر آن شدیم تا شمس را به گونه ای متفاوت و ماندگار ارائه کنیم. فعالیت مجموعه شمس از جمله مشاغل تشریفاتی و لوکس بشمار می رود که در این راستا رنگ را به صورت گردینت طلایی انتخاب کرده ایم  تا مشاهده لوگو حس فاخر بودن برند را به بیننده انتقال دهد.

از طرفی حرکت منحنی وار نوشته ی شمس به دلیل فعالیت ها منعطفی است که در استودیو صورت می گیرد. کلیه خدمات عکاسی و فیلمبرداری از مراسم عروسی، نامزدی، تولد و تمامی مراسمات و جشن ها در دستور کار این مجموعه قرار دارد که خروجی های با کیفیت و بی رقیبی را به مخاطبان خود ارائه می کند. جدایی حرف "س" در طراحی لوگو تایپ استودیو شمس:

  1. از آن جهت است که خوانایی لوگو حفظ شود و حدالامکان مانع به وجود آمدن پیچیدگی های بصری شود. قطعا پیوستگی نوشتار در این اتود، لوگو را نا خوانا و غیر قابل شناسایی می نمود.
  2. همچنین از جمله استراتژی های استودیو شمس، رشد و صعود است که همواره در هر زمان در نظر دارد برتر و والاتر از فعلیت های قبلی خود عمل می کند.

طراحی خلاقانه لوگو استودیو شمس در مشهدطراحی تخصصی لوگوتایپ استودیو عکاسی شمسطراحی حرفه ای لوگوتایپ فارسی استودیو عکاسی شمس در تهرانطراحی لوگوتایپ فارسی استودیو شمسطراحی حرفه ای لوگوتایپ شمس در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو تایپ استودیو شمس در مشهدطراحی تخصصی لوگو استودیو شمس در مشهدطراحی لوکس لوگو استودیو عکاسی شمسطراحی لوگو تایپ فارسی استودیو شمسطراحی لوگو لاکچری استودیو شمس در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو لوکس و تخصصی استودیو عکاسی شمس در مشهدطراحی لوگوتایپ تخصصی استودیو عکاسی در مشهد

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288