مجوزها

طراحی لوگو ترکیبی بازرگانی ناظم تجارت

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 598 0

در طراحی لوگو کسب و کار هایی که مشغول به تجارت و فعالیت های بازرگانی هستند، بهتر آن است که از المان یا نماد مرتبط با این شاخه استفاده شود. با این حال طبق آنچه مالک برند در نظر داشت و در حیطه تخصص ظریف گرافیک بود به طراحی لوگو مونوگرام گروه بازرگانی ناظم تجارت پرداختیم.
فونت نوشتار از جمله فونت های تعریف شده بود که با اعمال تغییرات به شکل دلخواه طراحی نمودیم تا منحصر به برند شود. افزودن المان بازرگانی یا تجارت به صورت حروف، ناخوانایی و ترکیب نا موزونی را در طرح ایجاد می نمود که از آن چشم پوشی کردیم. با این حال استفاده از نماد بیضی در حرکت چرخشی رفت و برگشت نشان داده شده که المان جهانی و شناخته شده در کسب و کار های تجاری (نماد کره زمین و مبادلات تجاری) است که همچون پیوندی است میان نام برند و نوع فعالیت.
با این حال یکی از مشخصه های مهم در طراحی لوگو آن است که ریسپانسیو باشد. به این دلیل که در ابعاد مختلف از کوچک ترین سایز تا بزرگترین ابعاد دفرمه نشود و خوانایی خود را حفظ کند. در این راستا اختصاری از حروف NT را به همراه المان اصلی در نظر گرفته ایم تا جای هیچ ایرادی در لوگو نباشد. به راحتی می توان از این الگو و نشان در موارد خاص بدون وارد شدن خدشه ای به نام برند و لوگوی اصلی استفاده کرد و بخاطر سپاری آن را بیش از پیش آسان نمود. همچنین قید نام "ناظم تجارت خلاق" با فونت خوانا در بخش پایینی لوگو از آن جهت است تا در بازار بین المللی معرف هویت خود باشد.

طراحی لوگو ترکیبی بازرگانی در مشهد با ظریف گرافیک

طراحی لوگو بازرگانی و تجارت بین المللی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو مونوگرام بازرگانی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگوی تجاری ناظم تجارت در مشهدطراحی لوگو بازرگانی ناظم تجارت در مشهد با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو بازرگانیدر مشهدطراحی حرفه ای لوگو ترکیبی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو مونوگرام تجارت بین المللی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو ترکیبی بازرگانی ناظم تجارت در ظریف گرافیکطراحی لوگو مونوگرام بازرگانی در مشهدطراحی حرفه ای لوگو بازرگانی و تجارت بین الملی در مشهدطراحی لوگو و ست اداری بازرگانی ناظم تجارت در مشهد با ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو ترکیبی بازرگانی ناظم تجارت در مشهدطراحی تخصصی لوگو و ست اداری ناظم تجارت در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو ترکیبی و ست اداری بازرگانی ناظم تجارت در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو تریکی بازرگانی ناظم تجارت در مشهدطراحی لوگو تریبی و ست اداری بازرگانی ناظم تجارتطراحی تخصصی لوگو ترکیبی در مشهد با ظریف گرافیک

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288