مجوزها

طراحی لوگو بازرگانی؛ نمونه لوگو

  • اشتراک گذاری:
20 شهریور 1400 3151 0 طراحی لوگو

لوگو، طرح گرافیکی قدرتمندی است که هویت یک شرکت بازرگانی را نشان می دهد. می توان خدمات و یا نوع محصول تولیدی یک سازمان و شرکت را در طراحی لوگوی حرفه ای با المان های مناسب نشان داد. طراحی لوگو لوگو صادرات، واردات و بازرگانی در این زمینه حساسیت بیشتری دارد؛ چراکه شرکت های بازرگانی فعالیتی فراتر از مرزها دارند؛ بهتر است طراحی لوگوی شرکت های بازرگانی را به تیم حرفه ای گرافیکی محول نمایند. طراحی در زمینه لوگوهای بازرگانی از ویژگی های خاصی پیروی می کند که طبعأ طراحان آماتور نمی توانند در این زمینه موفق عمل کنند. در ادامه به برخی از ویژگی های مهم طراحی لوگو شرکت های بازرگانی اشاره خواهیم کرد.

نمونه لوگو بازرگانی رامین سعید شبکه

لوگو بازرگانی تنها یک طرح گرافیکی نیست

طراحی لوگو بازرگانی یا لوگو صادرات و واردات باید به گونه ای باشد که نمادی شاخص از کارایی و خصوصیات شرکت بازرگانی شما را در سطح جهانی نشان دهد. شرکت های بازرگانی حیطه ی فعالیت گسترده ای دارند و با نماد تجاری خود به رقابت در بازارهای داغ جهانی می پردازند. هدف از طراحی لوگو بازرگانی، معرفی هویت و برند می باشد که برای مطرح شدن شرکت در میان سایر شرکت های بازرگانی امری ضروری است. امروزه شرکت های بازرگانی با نام صاحبان شرکت معرفی نمی شوند بلکه با نماد لوگو که شامل، سنبل ها، نام و ویژگی های بارز شرکت می باشد، معرفی می شوند.
 

خلاقیت و ابتکار در طراحی لوگو بازرگانی

در طراحی لوگو بازرگانی خلاقیت و ابتکار حرف اول را می زند. بکارگیری صحیح نماد ها و تصاویر گرافیکی می تواند برندی در شأن و اعتبار شرکت بازرگانی شما ایجاد کند. حرفه ای ترین تیم طراحی لوگو شرکت بازرگانی، ابتکار و خلاقیت را اولویت کار خود قرار می دهند. حال اینکه این خلاقیت می تواند با الهام گرفتن از نمونه لوگوهای تجاری جهانی، ایده گرفتن از تصاویر گرافیکی بروز یا تصویرسازی طراحان شروع و منجر به خلق لوگو بازرگانی جدید شود.

المان-لوگوی-جردن-ظریف گرافیک

درک مشترک بین الملی از مفهوم لوگوی صادرات و واردات

لوگو بازرگانی شما اعتبار شما را در سطح جهانی رقم می زند؛ پس در نظر داشته باشید که لوگویی که طراحی می کنید بر مبنای ویژگی لوگوهای بین الملی باشد. بی شک مخاطبان شرکت بازرگانی شما افرادی از کشورهای دیگر هستند؛ پس این خیلی اهمیت دارد که لوگوی شرکت شما قابل فهم و درک در سطح جهانی باشد. داشتن فهم مشترک بین الملی مهم ترین ویژگی در طراحی لوگو بازرگانی محسوب می شود، بنابراین سعی کنید ساخت لوگو شرکت بازرگانی خود را به تیم حرفه ای طراحی لوگو بسپارید تا با بهترین شکل و ساده ترین نماد، به شرکت شما هویت می بخشد.

تیم های حرفه ای طراحی لوگو بازرگانی با حسن انتخاب، سلیقه و بکارگیری خلاقانه نمادهای بین الملی، بسیار حساس تر و دقیق تر از لوگوی سایر مشاغل عمل می کنند. برای هدفمند سازی یک شرکت بازرگانی بهتر است لوگو به نام شرکت به ثبت برسد تا هویتی معتبر به برند شما ببخشد. با این حال می توانید با لوگویی منحصربه فرد که معرف برند شماست به تجارت جهانی بپردازید.
 

طراحی لوگو بازرگانی، اعتبار یک کشور در سطح جهانی

گمان نکنید که لوگوی بازرگانی یا سازمانی شما، تنها هویت شرکت تان را نشان می دهد بلکه در سطح بین الملی لوگوهای بازرگانی معرف یک کشور می باشند. همانطور که گفته شد این لوگو باید مفهومی باشد تا برای انواع فرهنگ ها در سایر ممالک قابل درک گردد. لوگوی بازرگانی تنها ملاک اعتبار یک شرکت نیست، بلکه ارائه ی محصول با کیفیت می تواند به محبوبیت برند شما بیافزایید.

نمونه لوگوی اسم بازرگانی

طراحی لوگو بازرگانی، جذاب و در عین حال ساده

لوگوهای اسم یا تایپوگرام، لوگوهای تصویری یا پیکتوگرام و لوگوهای ترکیبی، سه نوع مختلف در طراحی لوگو می باشند. در طراحی لوگوی بازرگانی توصیه می کنیم از میان انواع مختلف لوگو، مناسب ترین نوع را انتخاب کنید که از لوگوهای ترکیبی بیشتر در طراحی لوگوهای تجاری استفاده می شود. معروف ترین لوگوهای جهانی مانند هواپیمایی هما، از نوع لوگوی تصویری است. آنچه در انتخاب مناسب ترین لوگوی بازرگانی شما اهمیت دارد، این است که لوگو بدون پیچیدگی و ساده باشد. طراحی لوگوی بازرگانی باید به گونه ای انجام شود که مفهوم را به صورت مستقیم یا غیر مستقیم برساند.

توجه کنید که سادگی لوگو باید حرفه ای بودن آن را هم نشان دهد تا بتواند در سطح جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد. متاسفانه بسیاری از شرکت ها، طراحی لوگوی خود را به افراد آماتور می سپارند و دنبال لوگوهای ارزان قیمت هستند. یک لوگوی بازرگانی ضعیف به راحتی می تواند شما را از اهداف سازمانی تان دور کند؛ بنابراین هزینه ای که صرف طراحی لوگو بازرگانی می کنید یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود که در آینده ای نه چندان دور آثار آن را به وضوح مشاهده خواهید کرد.

موکاپ-لوگوی-بازرگانی

رعایت اصول بکارگیری رنگ ها در طراحی لوگو بازرگانی

بکارگیری رنگ ها در طراحی لوگو بازرگانی بسیار اصولی و هوشمندانه می باشد. رنگ ها اولین ارتباط بصری را با افراد ایجاد می نمایند و می توانند قدرت برند شما را از صفر به صد برسانند. همین امر می تواند بلعکس شود و با انتخاب رنگ نامناسب جلوه بصری لوگوی شما را تضعیف کند. رنگ ها، لوگوی تجاری شما را جان می دهند و بی شک در نظر گرفتن روانشناسی رنگ ها، طراحی لوگو بازرگانی شما را چشم گیر می کند. بی شک رنگ هایی که در طراحی لوگو مشاغل مختلف بکاربرده می شوند با نمونه لوگو های بازرگانی بسیار متفاوتند. به دلیل ماندگاری رنگ لوگو در ذهن، نباید ارتباط رنگ ها  با علائم و نمادها در طراحی لوگو بازرگانی را دست کم گرفت.
 

طراحی لوگو بازرگانی ماندگار

همانطور که قبلا اشاره کردیم طراحی لوگو بازرگانی شما باید ساده و جذاب باشد؛ اما سادگی به تنهایی نمی تواند اعتبار بین الملی شما را حفظ کند. یک شکل هندسی معمولی هم را می توان لوگوی ساده گفت؛ اما یک لوگوی حرفه ای در عین ساده بودن، تصویری ماندگار در اذهان ایجاد می کند که به خودی خود شما را در میان شرکت های بازرگانی بین الملی برجسته می کند. بهترین لوگوی بازرگانی باید با نگاه اول بخاطر سپرده شود تا در هرکجا مشاهده شد یادآور نام شرکت باشد.
 

طراحی لوگو ظریف گرافیک

حفظ کیفیت طراحی لوگو بازرگانی در ابعاد مختلف

یک لوگوی خوب در سایزهای مختلف کیفیت و جزئیات خود را از دست نمی دهد. قابلیت انیمیشن سازی، اجرا شدن به صورت چند رنگ و تک رنگ، اجرا شدن در ابعاد مختلف و صفحات چند بعدی، اجرا در بیلبورد، تابلوهای سازمانی و غیره، از ویژگی های طراحی لوگو شرکت بازرگانی می باشد که باید در طراحی دقت شود.

آژانس طراحی لوگو ظریف گرافیک با سال ها تجربه در زمینه طراحی لوگوهای تجاری، لوگوهای بازرگانی، لوگوهای مواد غذایی، لوگوهای زعفران و لوگوهای سایر کسب و کارها، تمام تخصص و دانش خود را بکار گرفته تا هویت و زیبایی های پنهان خدمات و محصولات شما را در سطح داخلی و بین الملی نشان دهد. بهترین شرکت های طراحی لوگو باید با ارائه لوگویی قدرتمند، هویت و آینده ی کسب و کار شما را ضمانت کند؛ با گروه طراحی ظریف گرافیک با قدرت ظاهر شوید.

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288