مجوزها

طراحی لوگو شرکت تعاونی تولیدکنندگان پسته رفسنجان (پیچو)

  • اشتراک گذاری:
30 شهریور 1400 1290 2

پسته از جمله محصولات ارزشمند ایرانی بوده و در صادرات آجیل و خشکبار طرفداران زیادی دارد. پسته ایرانی، گوهری زینت بخش در سفره های اعیاد و مراسمات شادی، نه تنها برای ایرانیان محبوب بوده بلکه در تمام جهان محصولی معروف و دوست داشتنی است.

در طراحی لوگو برند پیچو که رسالت مهم و اصلی آن صادرات پسته رفسنجان است ما از تصویر پسته برای نمایش جذاب و کاملا مفهومی محصول استفاده کرده ایم تا نظر طرفدار پر و پا قرص این آجیل ناب ایرانی را به راحتی جلب نماییم.

1.  نام برند پیچو را با استفاده از حروف سریف(serif)  در لوگو درج نموده ایم تا علاوه بر بیشتر کردن سطح خوانایی برای مخاطب، به سادگی متنی مطابق با تم پسته را نمایش دهیم. همچنین این نام به هشت زبان زنده دنیا در لوگو درج شده که بخاطر مطرح و ساده بودن نوع متن در همه این زبان ها، انتخابی معقول میباشد.

2.  کادر قرمز طیف بندی شده جهت ایجاد جذابیت در لوگو بکار گرفته شد که در بسیاری از محصولات و مواد غذایی این رنگ بخوبی برای مخاطب شناخته شده و آشنا است.

3.  دور طلایی کادر، به منزله قاب زرینی است که نام پیچو را در دل خود نگاه داشته است.

4.  رنگ پسته با ترکیب دو رنگ قرمز و سبز نمایش داده ایم، چون برعکس دیگر کشور ها، در پسته ایرانی علاوه بر رنگ سبز، قرمز نیز بعنوان رنگ اصلی آن شناخته میشود و همین موضوع ویژگی خاص دیگری به هویت بصری پسته ایرانی داده است.

5.  اِلمان برگ سبز در این نشان تجاری برای القای حس تازگی و کیفیت بوده که ارگانیک بودن محصول را به مخاطب نشان میدهد. این اِلمان همچین به صورت قرینه در دو طرف پسته بکار گرفته شده تا جلوه های بصری برند را تا حد زیادی تقویت کند.

6.  وجود نماد پسته در راس لوگو برای جلب توجه بیشتر مخاطب است. ما همچنین المان پسته را در قسمت فوقانی آن قرار دادیم تا هر چه سریعتر پیام لوگو را به مخاطبان آن نشان دهیم.

آرم و نشان پیچواجزای لوگو پیچومفهوم رنگ لوگوی پیچورنگ های لوگو پسته و خشکبارطراحی لوگو خشکبارلوگوی پسته صادراتیشرکت تعاونی تولید کننده پسته پیچوپسته تولید کننده پسته و خشکبارطراحی لوگو شرکت تعاونی رفسنجانلوگو تولید کننده پسته رفسنجانبنر تولید کننده پستهطراحی لوگو پسته

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (2)

  • عالیه - تبریک میگم

    ثبت پاسخ
    • ممنونیم ازت آنا جان

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288