مجوزها

طراحی بسته بندی پسته شور شرکت پیچو

  • اشتراک گذاری:
30 شهریور 1400 274 0

پسته ایرانی حالا دیگر جزو محبوب‌ترین محصولات صادراتی ایران در سرتاسر جهان بخصوص کشورهای اروپایی و آسیایی است. همین موضوع باعث میشود تا طراحی بسته بندی این محصول تا حد زیادی برای هر تولیدکننده و صادرکننده‌ای مهم باشد.

شرکت تعاونی تولیدکنندگان پسته رفسنجان (پیچو)، نیز از این مسئله مستثنی نیست. طراحی بسته بندی این شرکت میبایست با مخاطب های کاملا گوناگون ارتباط گرفته و در زبان های مختلف توجه آنها را جلب میکرد که اصلا کار آسانی نبود. این بسته بندی باید پیام بصری خود را ساده، رسا و در کمتر از چند ثانیه به مخاطب خود میرساند. در واقع همان اصالت خود را.

عکس پسته میبایست قبل از هر المان دیگر در معرض دید می بود. همین موضوع باعث حساسیت ما نسبت هر نوع پسته در بسته بندی آن شد. تا جایی که برای کسب یک خروجی باکیفیت و کاملا سفارش سازی شده، تصمیم گرفتیم عکاسی آن را خود در دست بگیریم.

لوگوی شرکت پیچو به همراه سال تاسیس و نام محصول "پسته بو داده رفسنجان" بر روی ربانی قرار گرفته تا پس از عکس پسته معرفی خود را به خوبی تکمیل کند.

پس زمینه بسته بندی به رنگ مشکی انتخاب شد تا بتواند به المان های دیگر بسته بندی اجازه خودنمایی بدهد. این حقیقت که همین موضوع مینیمالیستی بسته بندی را دوچندان کرده به خودی خود هوشمند بودن این انتخاب را بازگو میکند.

بسته بندی پسته خام در وزن‌های 1000 , 400 , 250 , 100 , 75 , 50 , 35گرم از جنس سلفون و همچنین در وزن‌های, 200 و 400 گرم از جنس قوطی عرضه میشود.

بسته بندی شرکت تعاونی رفسنجان پیچوقوطی-پستهطراحی-بسته-پستهPistachio-can-design

طراحی-قوطی-پسته-خامطراحی پسته پاکتی

pistachios packaging design in zarifgraphic

خانواده-محصولات-پسته

طراحی بسته بندی پسته خام و شور

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال