مجوزها

طراحی خلاقانه بسته بندی تن ماهی سلمان

  • اشتراک گذاری:
19 شهریور 1401 1544 2

ظرافت و زیبایی بسته بندی در فروش محصول حیاتی است اما وقتی که خلاقیت و ابتکار خاصی را وارد این عرصه می‌کنید، در اوج نقطه توجه قرار می‌گیرید. طراحی بسته بندی خلاق و منحصر به فرد فرصتی استثنایی برای هر کسب و کاری است که بخواهد قبل از دیگر رقبا نگاه و علاقه مخاطب را به خودش جلب کرده و بلافاصله او را به مشتری تبدیل کند.
محصول تن ماهی شرکت مواد غذایی نوین خوراک سلمان برای این برند ارزش زیادی داشت. برخلاف بیشتر تن  ماهی های موجود در بازار که تکه‌های ماهی را در یک قوطی دایره ای شکل فشرده کرده‌اند، شرکت نوین خوراک سلمان در این محصول قسمتی کامل از ماهی هوور و گیدار را در یک بسته بندی مستطیل شکل گنجانده است و برای همین هم از همان ابتدا به دنبال ایجاد یک تمایز و خلاقیت در بسته بندی‌های تن ماهی خود بود. ما در ظریف گرافیک نیز با تحقیق و بررسی کافی و ایده پردازی های متعدد، در نهایت به کانسپتی جذاب و خلاقانه در بسته بندی سلمان رسیدیم.
مستطیلی بودن بسته بندی سلمان به ما فرصتی داد تا از این تمایز بیشترین بهره را ببریم و بسته بندی را بعنوان یک ماهی مکعبی نشان دهیم. علاوه بر دُم اضافه شده در انتها، چشم، دهن و پولک به همراه نام محصول در بسته بندی با استفاده از خدمات چاپ UV به خوبی جلب توجه می‌کند.
همچنین سعی کردیم با طراحی مینیمال و بکارگیری از رنگ‌های تیره، محصولی ارزشمند و کاملا متفاوت را به مخاطب تداعی کنیم. این محصول تن ماهی سلمان در چهار طعم؛ ساده با رنگ بنفش، فلفلی با رنگ قرمز، شوید با سبز و طعم زیتون با رنگ زیتونی طراحی شده است.

عکاسی این محصول توسط استودیو ظریف گرافیک و با همکاری استودیو کارنو صورت گرفت.

طراحی-کنسرو-ماهی-سلمانطراحی-کنسرو-تن-ماهی-سلمانپکیجینگ-کنسرو-سلمانبسته-بندی-تن-ماهی-شوید-سلمانطراحی-بسته-بندی-تن-ماهی-فلفلیبسته-بندی-تن-ماهی-زیتونی-سلمانطراحی-بسته-بندی-ماهی-شوید-سلمانطراحی-کنسرو-ماهی-فلفلی-سلمانطراحی-بسته-بندی-ماهی-شوید-سلمانهویت-بصری-تن-ماهی-سلمانکنسرو-تن-فلفلی-سلمانطراحی-بسته-بندی-نوین--خوراک-سلمان

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (2)

  • چقدر عالیه . من کلی ذوق کردم براش - بالاخره یه طرح متفاوت دیدیم آفرین به این خلاقیت

    ثبت پاسخ
    • ممنون از لطف بی‌کران شما!

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288