مجوزها

ریدیزاین بسته بندی و لیبل محصولات مارجان

  • اشتراک گذاری:
9 آبان 1402 602 0

مارجان، یک برند با اصالت گیلانی در قلب مشهد است که عمده فعالیت و مخاطبین آن در فضای اینترنت قرار دارند. مجموعه طراحی ظریف گرافیک دو سال قبل برند و هویت بصری مارجان را طراحی کرد. اکنون، بعد از گذشت دو سال و با رشد مارجان، نیاز به ریبرند بسته بندی های آن فرا رسیده بود. تغییر در رنگ، محتوا، ساختار و گرافیک بسته بندی ها در دستور کار قرار گرفت. ما طراحی های لیبل و بسته بندی مارجان را از رنگ سفید-طلایی به رنگ قرمز-طلایی تغییر دادیم تا با توجه به لوگو، جلوه بسته بندی های مارجان تغییر کند و نزدیک تر به فضای پر رنگ و لعاب گیلان و رویت و جلوه بیشتر در فروشگاه ها شود.

در چینش سه زبانه محتوای بسته بندی بسیار دقت کردیم تا با فضا سازی مناسب مخاطب براحتی بتواند نکات مهم را در نگاه اول ببیند و مواردی که به دنبالشان میگردد را فورا پیدا کند. ما با همین دو نکته طراحی لیبل و چیدمان محتوای متنی بسته بندی را تکمیل کردیم. اما بخش خلاقیت و ایده پردازی اصلی ما بر روی بسته بندی های مارجان بود، جایی که ساعتها طراحی کردیم، ماکت ساختیم، با کارفرما چندین جلسه گپ و گفت داشتیم و اتودها تغییر پیدا کردند، ابعاد اصلاح شدند تا به خروجی که می بینید رسیدیم.

در ساختار گرافیک طراحی لیبل و بسته بندی مارحان تمام سعی ما این بود تا حس و حال گیلان را تداعی کنیم. ساختار را در ابتدا ساده و مکعبی طراحی کردیم اما پاسخی مناسب به مسئله ما نبود، ابعاد را اصلاح کردیم و ساختار را به شکل یک ویلای کاملا گیلانی بردیم به طوریکه وقتی این بسته بندی ها در کنار هم پشت به پشت قرار بگیرند باز هم شکل یک خانه را تشکیل میدهند، وقتی برای ارسال بخواهند آنهارا بسته بندی کنند براحتی دو به دو روی هم و برعکس قرار میگیرند و شکل یک مستطیل را ایجاد می کنند ( با کمترین پرتی فضا).

بعد از رسیدن به ساختار نهایی، حالا مرحله جان بخشیدن به هنر تصویر سازی رسیده بود. همکاران هنرمند تصویرسازمان در واحد تصویر سازی ظریف گرافیک کاراکتر مارجان (کسی که نام برند از ایشان گرفته شده و مادر مالک برند است) را با دقت و با لباس شمالی طراحی کردند. کاراکتر در کنار پنجره ها و روی تراسی نشسته که تماما طراحی شده است، و با دستش که سبدی گیلانی بر روی آن قرار دارد، دریچه ای ایجاد کرده تا بتوانیم کیفیت و نوع محصول را در آن نمایش دهیم. ما برای بخشیدن جلوه بیشتر به این طراحی از خدمات چاپ با دقت بالا بهره بردیم، لوگو و خطوطی از لباس مارجان بحالت برجسته درامدند و کاراکتر مارجان بر روی زمینه ای مات تماما براق شد تا به خوبی بدرخشد. چاپ و نظارت آن تماما در ظریف گرافیک انجام شد.

بعد از تمام اینها، گروه عکاسی ظریف گرافیک (استودیو کارنو) با دقت همیشگی و فضاسازی برند، عکاسی های فوق العاده این محصول را انجام دادند تا آنچه در تصویر می بینید خلق شود. تمام این مراحل حاصل تلاش، تمرکز و خلاقیت یک تیم است، تیمی که با عشق این طراحی، چاپ، عکاسی صنعتی و اکنون تولید محتوای آن را انجام داده تا خروجی ای که می بینید حاصل شود.

ما مشتاقانه در انتظاریم تا طراحی هویت بصری و بسته بندی برند شما را انجام دهیم. هم اکنون فرم ثبت سفارش را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

طراحی-لیبل-محصول-رب-مارجانلیبل-رب-مارجانطراحی-برچسب-مارجانطراحی-بسته-بندی-کلاسبک-مارجانپکیج-عطاری-مارجاندیزاین-محصولات-سنتی-مارجان

بسته-بندی-سنتی-مارجانهویت-بصری-مجموعه-محصولات-مارجانلیبل-روغن-گیاهی-مارجانطراحی-بسته-بندی-عطاری

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288