مجوزها
logo-samandehi

طراحی لیبل زعفران

  • اشتراک گذاری:
7 اردیبهشت 1400 2019 0 طراحی بسته بندی

استفاده از لیبل زعفران تبلیغاتی

گاهی برچسب زعفران یا همان لیبل زعفران با اطلاعات کامل از نوع زعفران، وزن، تندیس های افتخار و نام برند تولید کننده طراحی می شود. حتما نمونه لیبل های زعفران را روی جعبه های مخصوص دیده اید. لیبل دیگری که برای بسته زعفران طراحی می شود تکمیل کننده اطلاعات روی جعبه است، این اطلاعات عبارتند از: توضیحات نوع زعفران، شهر تولید کننده، موارد استفاده، آدرس و پل های ارتباطی با تولید کننده، مجوزهای سلامت و سایر آرم های مرتبط با طریقه حمل، توزیع و نگهداری زعفران.

اطلاعات این لیبل بسیار کارآمد و مهم است، در نتیجه لازم است تا در ثبت اطلاعات، بارکد و علائم مورد نیاز دقت نمایید و با کیفیت ترین وکتور ها برای آن استفاده شود. گاهی لیبل به صورت یکپارچه است و دور ظرف زعفران را می پوشاند.روال طراحی برای انواع بسته و جعبه های زعفران بسیار متفاوت هستند. اصول طراحی لیبل های یکپارچه زعفران مانند موارد قبلیست، با این تفاوت که فصل جدایی و دو تکه ای در طراحی وجود ندارد و در برخی موارد قسمتی از این برچسب روی درب بسته زعفران قرار می گیرد.

 

سادگی در طراحی لیبل زعفران

تبلیغات و دنیای طراحی گرافیک به سمت طراحی های مینیمال، ساده و گویا در حرکت است. با استفاده از چند تصویر و نوشته گاهی می توان مفهومی ترین هدف ها را به مخاطب رساند و بازخوردی بیش از طراحی های شلوغ و پر نقش و نگار گرفت. سعی کنید بسته بندی ها و ایده های معنا گرا در کار خود داشته باشید، و زیاد درگیر تصاویر و نوشته های زیاد نشوید. در صنعت طراحی گرافیک طراحی های مینیمال در هر دوره ای طرفداران پروپاقرص خود را داشته، پس از این امتیاز به عنوان برگ برنده استفاده کنید.

استفاده از رنگ ها در طراحی لیبل زعفران

برای کاربرد رنگ ها در طراحی لیبل زعفران و و لیبل سایر محصولات به چند نکته کاربردی دقت کنید:

  1. اگر سازمان و شرکت تولید کننده رنگ سازمانی دارد حتما از رنگ های سازمانی، برند و هویت شرکت مورد نظر استفاده نمایید.
  2. ببینید لیبل را برای چه نوع محصولی می خواهید طراحی کنید. در طراحی لیبل زعفران از رنگ های بنفش، زرد و قرمز که رنگ های تشکیل دهنده زعفران هستند می توان استفاده کرد. زیرا پس از رنگ سازمانی در این زمینه، اولویت طراحی با رنگ زعفران است که از ترکیب این سه رنگ جذاب و پرطرفدار به بهترین طراحی ها و الگو های مشتری پسند دست خواهید یافت.
  3. سایر رنگ ها می توانند با همفکری طراح و مالک محصول به دست آید. برای اینکه دوباره کاری نکنید در همان ابتدا با مشتری برای طراحی رنگ ها به توافق برسید و یا بنا به تجربه و روانشناسی رنگ که بخوبی می دانید بهترین مدل ها را به مشتری ارائه دهید. باز هم سعی کنید رنگی که نماد زعفران است حتما در طراحی به عنوان رنگ اصلی استفاده شود هرچند، در غیر اینصورت ایرادی متوجه کار نخواهد بود.

طراحی بسته بندی زعفران در ایران مشهد تهران

تصاویر در طراحی لیبل زعفران

تصاویر، وکتورها و همه نماد هایی که در طراحی یک لیبل استفاده می شوند باید با کیفیت بسیار بالا باشد. عدم کیفیت عکس ها، بعد از چاپ کل طراحی را زیر سوال می برد و زمان و اتود هایی که برای طراحی زده اید را یک باره هدر می دهد. در وحله اول سعی کنید تصاویر با کیفیت وFULL HD  استفاده نمایید و دومین پیشنهاد ما به شما طراحان عزیز که بهترین گزینه است و این روز ها بازار کسب و کار و تبلیغات را بسیار داغ کرده است؛ استفاده از عکاسی صنعتی است. در عکاسی صنعتی عکس های گرفته شده مخصوص به محصول مورد نظر شما بوده و در تمام تبلیغات و طراحی های مربوط به آن می توانید استفاده نمایید.

 

طراحی لیبل زعفران مانند هولوگرام

گاهی برای شکیل شدن بسته بندی زعفران از طراحی لیبل و اجرای ایده های جدید مانند هولوگرام استفاده کنید و روی درب بسته زعفران برای نشان دادن پلمپ شرکت و اعتبار دهی جهت اطمینان مشتریان استفاده کنید. روی این نوع لیبل ها فقط لوگو و نام شرکت مورد نظر قرار می گیرد، اطلاعات بیشتر ممانعتی ندارد اما هر چه خلوت تر باشد بهتر است. عموما این نوع لیبل ها به شکل دایره ای و یا نواری طراحی می شوند. 

طراحی لیبل زعفران در ابعاد مختلف

با توجه به نوع بسته بندی زعفران ابعاد متفاوت خواهد بود، چرا که در طراحی هیچ ابعادی برای طراحی ثابت نیست. بسته های حاوی زعفران از نمونه های بزرگ تا بسیار کوچک در بازار موجود هستند. حتما از فونت های خوانا و واضح، رنگ های مرتبط با زعفران و عکس های با کیفیت استفاده نمایید. این طلای سرخ به علت گرانی قیمت ممکن است در بسته بندی های کوچکی قرار گیرند که شما طراحان حرفه ای باید هنر خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید و مهارت بدون مرز خود را ثابت نمایید.

طراحی بسته بندی زعفران چای ادویه مشهد ایران تهران

ظریف گرافیک و طراحی لیبل زعفران

نکاتی که گفته شد قسمتی از مهارت تیم طراحی بسته بندی ظریف گرافیک است و هدف از تولید محتوا و انتشار مقالات در زمینه طراحی قصد داریم تجربیات و داشته هایمان را با شما عزیزان به اشتراک بزاریم. شاید نکته ای که امروز گفته شد نقطه قوت فردای دوستان و همراهان طراح شود.

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال