مجوزها

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی زعفوزار + ویدئو

  • اشتراک گذاری:
9 بهمن 1400 842 0

در تمام طراحی ها نباید از پیچ و تاب و رنگهای جیغ  و ... استفاده کرد، گاهی می توان با طرحی مینیمال و استفاده از لوگو، هویتی فوق العاده ایجاد کرد. طرحی خاص و ماندگار در ذهن مخاطب! در طراحی بسته بندی خانواده محصولات صادراتی زعفوزار از این الگوی ساده استفاده کردیم.(البته خانواده این محصولات به زعفران محدود نمی شود)
این هویت از المان منحصر به فرد لوگوتایپ زعفوزار استخراج شده است. در میان این طرح؛ پنجره ای قرار دادیم تا مرکز توجه مخاطب باشد و قرمزی زیبای زعفران را بتوان در آن به خوبی دید و پی به کیفیت آن برد.
در نمای اصلی این بسته بندی مخاطب می تواند مهمترین اطلاعات از جمله وزن، کیفیت ،نام برند را به سه زبان مختلف ببیند. در نمای پشت بسته بندی ما تمامی اطلاعات از جمله جدول ارزش غذایی، راههای ارتباطی، مجوزها و توضیحاتی در مورد این محصول با ارزش بصورت منظم، دسته بندی شده و دوزبانه قرار دادیم تا بتوانیم هدایت چشمی درستی داشته باشیم.
بسته بندی‌های کشویی زعفوزار در وزن ها و کیفیت های مختلفی طراحی و تولید شدند و بزودی در فروشگاه‌های زنجیره ای  و فروشگاههای معتبر آنلاین نظیر آمازون عرضه خواهند شد.

 

بسته-بندی-زعفران-آمازونAamzon-saffron-productزعفوزار-بسته-بندی-زعفرانzafuzar-saffron-packaging-designطراحی-جعبه-محصول-زعفران-زعفوزارطراحی-مینیمال-زعفرانzarifgraphic-packaging-saffronبسته-بندی-زعفران-صادراتیبسته-زعفران-زعفوزار

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال