مجوزها

طراحی بسته بندی زعفران ابن سینا - فرانسه

  • اشتراک گذاری:
30 خرداد 1401 1588 0

زعفران همیشه پادشاهی در میان ادویه‌جات به حساب می‌آمده و صرف نظر از عطر، رنگ و طعم دلنشین آن، این محصول ارزشمند سرشار از خواص دارویی مانند بهبود عملکرد قلب، کاهش وزن، پیشگیری از سرطان و... می‌باشد. زعفران، ادویه محبوب و با ارزشی ست اما با این حال از خواص و تاثیری که بر سلامت انسان دارد، به ندرت یاد می‌شود. بسته بندی زعفران ابن سینا با این ذهنیت و با تمرکز بر خواص دارویی زعفران طراحی شده است. کاراکتر ابن سینا در مرکز بسته بندی بعنوان تداعی کننده این مفهوم با رنگ طلایی به تصویر کشیده شده است تا ارزش اصلی این برند به خوبی نمایش داده شود.
طراحی بسته بندی زعفران فرانسه ابن سینا پس از نشان دادن ارزش خود به مخاطب، نیاز داشت تا هویت خود را به نحو درستی معرفی کند. المان هایی مانند نقوش کارشده در اطراف بسته بندی (که از لباس زنان افغانستان الهام گرفته شده است)، نقشه کشور افغانستان در پشت بسته بندی، ماهیت افغانستانی این محصول را نشان می دهد.
گل زعفران در کنار کاراکتر ابن سینا به وضوح محصول را معرفی می کند. نام محصول به همراه گل زعفران دارای خدمات چاپی UV بوده و نام شهرِ با قدمت بلخ به همراه لوگوی برند برای جلوه بهتر به صورت طلاکوب در آمده است.
چاپ این محصول بر عهده مجموعه ظریف گرافیک بوده و عکاسی آن در استودیو ظریف گرافیک با همکاری استودیو کارنو انجام شده است.
 

 

طراحی بسته بندی فرانسه زعفرانبسته-بندی-زعفران-ابن-سیناibn-sina-saffron-packagingپکیجینگ-زعفران-ابن-سیناابن-سینا-زعفران-طراحی-بسته-بندیزعفران-بسته-بندی-فرانسهبسته-بندی-لوکس-زعفران-ابن-سیناluxury-packaging-saffron-ibn-sinapackaging-design-inb-sinaزعفران-لیبل-ظرف-بسته-بندیپشت-بسته-بندی-زعفران-ابن-سیناهویت-بصری-ابن-سیناطراحی-بسته-بندی-فرانسه-زعفرانبسته-بندی-دارویی-فرانسه-زعفرانبسته-بندی-محصول-ابن-سینا

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288